Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Drzwi studia otworzyły się szeroko. W drzwiach znana postać w firmowej bluzie. To kurier! W ręku trzyma paczkę opakowaną czarnym streczem – tak to już dziś. Podpis dla kuriera w miejscu wskazanym jego ręką, nożykiem do paczek delikatnie tniemy taśmę zabezpieczającą zawartość paczki, kilka zamaszystych ruchów ręką odwijając kolejne warstwy folii bąbelkowej i jest...


fotoksiążka, Bolesławiec, ślub, wesele, sesja dziecięca.

Duży, kolorowy, solidnie wykonany album w formie fotoksiażki. Z zewnątrz aksamitna okładka ze zdjęciem w jakości fotograficznej. W środku fotografie wywołane na grubym papierze fotograficznym typu jedwab.

bolesławiec, fotoksiążka, ślub, fotograf,

Wykonany z największą starannością i pieczołowitością. Rozkładane strony na płasko umożliwią oglądanie zdjęć bez ich zniekształcenia.

bolesławiec, fotoksiążka, sesje niemowlęce, album fotograficzny

Estetyka wykonania sprawia, że oglądanie każdej strony fotoksiążki jest wielką przyjemnością. Solidność jego wykonania sprawi, że przeglądanie fotoksiążki po raz setny będzie niczym otwarcie jej po raz pierwszy!

bolesławiec, fotograf, fotoksiążka, chrzest święty, sesje plenerowe

Taką fotoksiążkę możecie mieć już dzisiaj jako pamiątka ze swojego ślubu i wesela, sesji plenerowej, sesji studyjnej. Dzwońcie, piszcie. Szczegóły oferty już niedługo pojawią się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Powrót